ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(056) 371 56 96

RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE від 1 320 000 гривень*

 

RANGE ROVER EVOQUE - cправжній Range Rover у компактному прояві. Він завжди готовий до пригод на будь-якому маршруті, від незнайомих міських лабіринтів до престижних кварталів, від сонячних пляжів до гірськолижних схилів. Range Rover Evoque поєднав у собі унікальний дизайн, вишукане оздоблення салону, міць, ефективність, драйв і динаміку ставши ідеальним втіленням ритмів сучасного мегаполісу.

Range Rover Evoque задає тон в класі компактних кросоверів своїми дизайнерськими рішеннями, що стали синонімом сучасного яскравого стилю життя. Настав новий етап розвитку автомобіля. Range Rover Evoque в кузові кабріолет - перший в світі компактний SUV-кабріолет преміум-класу, який встановлює нові стандарти дизайну, продуктивності та задоволення від водіння.

 

Мультимедійна та інформаційно-розважальна система гарантує чудові емоції під час кожної подорожі. Набір сучасних технологій пов'язують тебе з усім світом. Досконало продумана навігаційна система, високотехнологічна аудіосистема Meridian, проекційний дисплей на вітрове скло, система розпізнавання голосу, система Remote Premium дозволяє контролювати і дистанційно взаємодіяти з автомобілем - все аби ти почувався максимально комфортно. Range Rover Evoque це уособлення стилю та елегантності Range Rover у компактних розмірах та яскравому дизайні.

Обирай Range Rover Evoque - виділяйся у натовпі.

 

* Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 із урахуванням вартості додаткового обладнання та з врахуванням спеціальних умов придбання. Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості відповідного автомобіля в стандартній комплектації в наявності. Розмір знижки станом на 01.02.2018 року становить 225 550 гривень еквівалентний 6 500 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті winner.ua

Строк дії пропозиції з 1 до 28 лютого 2018 року 

Дізнатися більше про спеціальну пропозицію можна у відділі продажу за телефонами: 056 371-56-96; М.: 097 165-98-61.

image

RANGE ROVER

Від 3 768 800 гривень

Кульмінація вишуканої потужності

image

RANGE ROVER SPORT

Від 2 561 438 гривень

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 291 565 гривень

Авангардний Range Rover

image

RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 450 315 гривень

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

image

RANGE ROVER EVOQUE КАБРІОЛЕТ

Від 1 951 700 гривень

Kабріолет для будь-якої пори року

image

АБСОЛЮТНО НОВИЙ DISCOVERY

Від 2 183 885 гривень

Найбільш універсальний позашляховик

image

НОВИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 386 380 гривень

Найбільш вишуканий компактний позашляховик